ÜYE GİRİŞİ

bestoffice’a daha önce üye olduysanız lütfen üye olduğunuz e-posta adresini ve şifrenizi girin.

YENİ ÜYELİK

bestoffice’ta daha önce bir hesap açmadıysanız buradan yeni üye kaydı oluşturabilirsiniz

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Seminer odası nedir ?

Belirli bir konu veya bilim dalındaki gelişmeleri , yine belli bir bilgi düzeyine sahip kimselere tanıtmak amacıyla düzenlenen ve konunun değişik bölümleri, bu bilim dalında otoritesi ve yeteneği kabul edilen kişiler tarafından açıklanan toplantılardır.

Seminer konuları neler olabilir?

Her türlü konu ve bilimsel gelişmeler , seminer konusu olabilir, seminerin yazımı ve sunumu ise , çeşitli süre ve uzunlukta olabilir.Eğer sizinde 50 kişiye kadar bilgilendireceğiniz bir kitleniz varsa , her tür seminer örneğinizi sunuabileceğiniz , seminerlerinizi Ankara’nın her yerinden tek vasıta ulaşımla sağlayabileceğiniz , Best Office seminer odası’nı kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Her türlü seminer takviminde bizi arayarak , seminer takviminize uygun randevunuzu alabilir ,seminer programlarınızı gerçekleştirebilirsiniz., tam donanımlı seminer odamızı kullanarak , bedava çay kahve ve atıştırmalık ikramların eşliğinde , seminerlerinizi sunabilirsiniz. Tam donanımlı ekibimiz sizin seminer sunumunuz sırasında her zaman yanınızda olacaktır.

Seminer odası nedir?

Bir konu veya bir bilim dalındaki gelişmeler hakkında bilgi vermek ve bu bilgiler üzerinde tartışmak amacıyla , birkaç yetkilinin yönetimi altında düzenlenen toplantı için , gerekli olan yere seminer odası denir? Ve bu seminer odamız Ankara’nın merkezinde , ankara’nın her yerinden tek vasıta ile ulaşabileceğiniz bir lokasyonda , bakanlıklarda , seminer ve toplantılarınızı , tam deneyimli ekibimizle birlikte gerçekleştirebilirsiniz. Ve bu toplantı ve seminer odalarımızı kısa veya uzun dönem için kiralayabilirsiniz. Sınırsız çay ve kahvenin ve atıştırmalıkların ikram olarak bedavaya sunulduğu toplantı ve seminer odalarımızda konforunuz için herşey düşünülmüştür.

Seminer odası kaç metrekare

Best Office seminer odasında 50 kişiye kadar , tüm toplantılarınızı , rahatlıkla gerçekleştirebilir , Uzman ekibimizden gerekli tüm desteği alabilir , siz sadece seminerinize , anlatacağınız konulara odaklanabilirsiniz.Ve bu seminer odası fiyatı , bir otele ödeyeceğiniz ücretten çok daha ucuza mal olacaktır.

50 kişi kapasiteli seminer salonumuzda
* Sınırsız çay kahve ve atıştırmalık ikramlarımız mevcuttur
* Seminer salonumuz herkesin kolaylıkla 1 toplu ulaşım aracı ile ulaşabileceği bir yerde bulunmaktadır.
* Tüm teknik alt yapısı ve donanımı mevcuttur
* Fiber internet bağlantısı
* Projeksiyon cihazı ve perdesi
* Havalandırma , aydınlatma
* Konferans,eğitim,seminer,etüt,toplantı, vb. Organizasyonlar için idealdir