ÜYE GİRİŞİ

bestoffice’a daha önce üye olduysanız lütfen üye olduğunuz e-posta adresini ve şifrenizi girin.

YENİ ÜYELİK

bestoffice’ta daha önce bir hesap açmadıysanız buradan yeni üye kaydı oluşturabilirsiniz

Şifremi Unuttum

Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Hazır ofis nedir ?

Hazır ofis, yeni nesil çalışma alanlarının genel adıdır. Ofisinizde çalışacak kişi sayısı 1 ile 7 arasındaysa best Office hazır ofis sizin için en ideal çözümdür. Best Office Hazır ofisten kiraladığınız hazır ofisinizde masanız, sandalyeniz,dolabınız , çayınız , kahveniz , fotokopi, internetiniz, telefon alt yapınız (Size özel sabit bir hat tahsis edilir), data hattınız da dahil olmak üzere her şeyiniz hazırdır. Siz sadece çantanızı ve bilgisayarınızı alıp aynı gün taşınabilir ve aynı gün çalışmaya başlayabilirsiniz. Yani Best Office’ten hazır ofis kiraladığınızda masanız zaten hazırdır.

Best Office hazır ofiste sekreter ve temizlik hizmeti nasıldır?

Best Office Hazır ofiste en büyük avantajlarınızdan biri de sekreterya ve temizlik hizmetlerimizdir .

* Sekreterya'da profesyonel sekreterlerimiz, kullanmış olduğumuz santral teknolojisi sayesinde, firmanızın telefonunu , firmanızın ismi ile karşılar, odanızdaysanız masanıza, değilseniz cep telefonunuza (dahili hattan bağlıyormuş gibi) anında çağrıyı aktarır, müşteriniz ofisinizde olmadığınızı anlamaz bile. Bu sayede sahada olsanız dahi bir çağrı kaçırmazsınız. Eğer bir toplantıdaysanız veya başka bir sebepten dolayı telefonunuza cevap veremiyorsanız, profesyonel sekreterlerimiz arayan kişinin bilgisini alır ve anında size eposta , whatsapp veya SMS ile bilgi verirler. Aynı zamanda sekreterlerimiz gelen misafirlerinizi resepsiyon alanında karşılar ve misafirlerinize toplantı odasına veya ofisinize kadar eşlik ederler.

* İkinci önemli hizmetimiz ise temizlik hizmetidir.Ofisleriniz her zaman tertemizdir. Hergün ofisinizde temizlik yapılır , boş bardaklarınız yıkanır.Misafiriniz geldiği zaman çay işlerine bakan arkadaşımız , müşterilerinize çay , kahve servisi yaparlar.

* Buna ek olarak Best Office hazır ofis mutfağından gün boyu bedava faydalanırsınız .Best Office Hazır ofis, sizlere prestijli ve sağlıklı çalışma alanları sumaktadır.

* Ayrıca Best Office hazır ofis Ankara’nın merkezinde bulunmakta olup sadece işine odaklanmak isteyen herkes için avantajlıdır.Çünkü her türlü altyapının hazır olduğu modern mekanlar, ofis alanları ve toplantı salonlarında çalışabilir, müşterilerinizi ve ziyaretçilerinizi karşılayabilirsiniz.Siz Best Office hazır ofis dışında bir ofis kiraladığınızda ,içerisine yapacağınız boya , badana , ve alacağınız mobilya ,elektrik , sus, doğalgaz , Yüksek hızlı internet , sekreter ve temizlikçi masraflarını düşündüğünüzde Best Office hazır ofis fiyatları ile size inanılmaz bir maliyet avantajı sağlar ve Best Office’ten bir hazır ofis kiraladığınızda bu maliyetlerin hepsinden kurtulursunuz

* Ve buna ek olarak sizi zorlayacak uzun vadeli sözleşmeler olmaz.Böylelikle işleriniz büyüdüğünde daha büyük ofis alanlarına geçebilir ya da aksi durumda büyük mali yükümlülükler altına girmemiş olursunuz.Elinizdeki parayı işinizi geliştirmek için harcarsınız.

* Best Office Hazır ofisleri ; Bilişim firmaları, yazılımcılar, tasarımcılar, online satış firmaları , dış ticaret firmaları , avukatlık büroları , eğitim firmaları , freelance çalışanlar ve her türlü danışmanlık şirketi gibi çok farklı sektörlerden şirketler kullanabilirler.